اطلاع رسانی در مورد دوره ی ضمن خدمت: بررسی ، تحلیل و روش تدریس « آمادگی دفاعی » پایه دهم و باز آموزی  

با عرض سلام و تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه
به اطلاع کلیه ی همکاران محترمی که در این دوره ثبت نام نموده اند می رساند:
کلاس های این دوره از تاریخ شنبه 25 فروردین ماه 1397 شروع و تا تاریخ شنبه 22 اردیبهشت ماه 1397 ادامه دارد ضمنا جهت اطلاع از تاریخ امتحانات اولیه و نهایی این دوره هر یک از همکاران محترم می توانند با ورود به سایت ضمن خدمت با نشانی ltms.medu.ir و ورود به کلاس دوره ی فوق از تمامی اطلاعات این دوره بهره مند گردند.

ادامه مطلب  

فیلم های ضمن خدمت کتاب آمادگی دفاعی سال تحصیلی 97 - 1396  

با عرض سلام و احترام
به اطلاع همکاران محترم می رساند روش های تدریس دروس مختلف کتاب نو نگاشت آمادگی دفاعی پایه ی دهم را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید:
لینک دریافت فیلم های روش تدریس پایه ی دهم
تبصره: قابل توجه همکاران محترم، با توجه به امکان حذف لینک فوق توسط دبیرخانه مربوطه، لطفا هرچه سریعتر نسبت به دانلود فایل ها اقدام شود.
با تشکر کرباسی.

ادامه مطلب  

معلمان بازنشسته مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان نمی‌شوند  

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان اظهار کرد: استفاده از معلمان بازنشسته دولت را متضرر نمی‌کند و معلمان بازنشسته مشمول قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان نمی‌شوند.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، به نقل از خانه ملت، سیدحمایت میرزاده با بیان اینکه معلمان بازنشسته مشمول قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان نمی‌شوند، گفت: 65 هزار نفر در سال جاری در آموزش‌وپرورش بازنشسته می‌شون

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1